Июль 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 13, 2019

На НЛО TV стартує медичний ситком «Швидка»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

18 березня о 20:00 на телеканалі НЛО TV відбудеться прем'єра проекту «Швидка». Це серіал з елементами комедії, в центрі сюжету якого – парамедики служби екстреної медичної допомоги. Дві бригади «швидкої» постійно рятують життя (не тільки медичним шляхом), змагаються між собою і навіть заводять романи на роботі.

«Ми продовжуємо тему ситкомів про людей складних професій. Як і у випадку з «СуперКопами», ми вирішили не йти в занадто серйозні теми, а все ж зробити «Швидку» комедійною. Я, як і вся наша команда і знімальна група, вважаю, що гумор – це хороший інструмент дати глядачеві відчути героїв такими ж простими людьми, як і вони самі, з усіма людськими слабкостями, труднощами і сильними якостями. Тут ви побачите і сцени, схожі на «порятунок» в «Кримінальному чтиві», і пародію на «Доктора Хауса», і серйозні випадки, з якими стикаються люди в реальному житті. Сподіваємося, глядачі отримають море задоволення і нових улюблених героїв», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

Що стосується акторського складу, то в «Швидкій» грають як знайомі глядачам НЛО TV актори, так і «новенькі». Андрій Бурим («СуперКопи», «СишишШоу») виконає роль головлікаря Олександра Сергійовича, Геннадій Василенко («Дефективи») зіграє парамедика Ігоря Шульгу, а Ярослав Герус («Суперкопи») – Тараса. Решта колег по кареті швидкої допомоги – Анастасія Іванюк (Рита), Григорій Бакланов (Тарас), Назар Кошарський (Артем) та Ілля Прокопів (Жорик). Допомагати парамедикам в їхній нелегкій справі будуть лікар приймального відділення Віталіна (Надія Петренко), диспетчер Яна (Дарина Мельник), патологоанатом Сергій (Олександр Дідик) та скелет Костик (скелет Костик).

«Швидка» – з понеділка по п'ятницю о 20:00 на НЛО TV.

 

НЛО TV - молодіжний телеканал «НЛО TV» з'явився в ефірі українського телебачення у лютому 2012 року. Мовлення здійснюється у мережі Т2 , а також у мережах кабельних провайдерів цифрового і аналогового телебачення. Цільова аудиторія каналу 14-35 років. Телеканал транслює програми розважального характеру. Це популярні шоу, програми власного виробництва, серіали, скетчі та фільми. Директор телеканалу – Іван Букрєєв.

Канал НЛО TV входить до «Медіа Група Україна» – медіа-холдинга, який об'єднує національний телеканал «Україна», телеканали «НЛО TV» і «Індиго TV», тематичні канали «Футбол 1» і «Футбол 2», «Регіональну Медіа Групу» (канали «Донбас», «34 канал», «Сигма»), компанію «Медіапартнерство Баінг», оператор супутникового телебачення Xtra TV; продакшн-компанії «Теле Про» і «Допоможемо ТВ», мультимедійну платформу СЬОГОДНІ, журнал Vogue UA. Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. Cайт http://nlotv.com/Дапоксетин купить дапоксетин lv-med.ru. Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter