Июнь 26, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Март 18, 2019

Новий канал назвав ім'я нового ведучого "Ревізора"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Кастинг на нове обличчя соціального реаліті "Ревізор" тривав два місяці і складався з кількох етапів. Спробувати себе в якості Ревізора намагалося чимало топ-обличь українського телебачення і шоу-бізнесу. Ім'я нової володарки білої рукавички – Юлія Панкова.

 Юлія Панкова - журналіст і екс-ведуча проекту розслідувань «Інсайдер» і вже більше 10-ти років є затятим борцем за справедливість у своїх викривальних сюжетах.

 

– Досвід роботи Юлії журналістом-розслідувачем гарантує, що вона буде добиватися справедливості і відстоювати права споживачів, – розповідає Анна Жижа, яка проводила кастинги для Нового каналу, будучи на той момент шеф-редактором проекту. – Впевнена, вона зможе знайти спільну мову з усіма представниками сфери послуг, і не важливо, роблять вони свою роботу дуже добре чи ж дуже погано. Чому саме дівчина, а не чоловік? Тому що коли на таку мініатюрну, гарну, молоденьку ведучу замахуються охоронці чи закривають дорогу на кухню своїми спинами, українці будуть жаліти її і співпереживати. По-моєму, це відмінне влучання.


 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter