Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная
Март 29, 2019

ICTV знімає детектив за іспанським форматом із ноткою англійського гумору

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У Києві розпочалися зйомки нового серіалу «Закляті друзі», який по замовленню телеканалу ICTV знімає компанія PRO TV. Жанр 16-серійного фільму – комедійний детектив. Це адаптація іспанського детективного серіалу «Ольмос и Роблес».
 
19 березня знімальна група приступила до роботи над фільмом про двох детективів-напарників, які працюють над заплутаною справою у маленькому провінційному містечку. У процесі роботи вони стають не тільки напарниками, але і друзями, незважаючи на зовсім різний характер і бекграунд.

Роберт і Попеску – саме так звуть головних героїв 16-серійного фільму. Красень Роберт – досвідчений столичний детектив, колишній спецназівець, якого відправили у маленьке містечко, щоб допомогти колегам піймати зловмисника. Попеску – його напарник, місцевий поліцейський, який вже давно працює над рядом загадкових злочинів, але без допомоги йому не справитися… Цікаво, що головні ролі виконують литовець Джеймс Стратес та білорус Сергій Новицький.

– «Закляті друзі» – це адаптація іспанського детективного серіалу «Ольмос и Роблес». Проте українська версія зазнала кардинальних змін, тож це буде унікальний телепродукт. Однозначно, такий формат для України новий. Навіть важко одразу сказати, що це за жанр: тут є елементи і містики, і комедії, і детективу. І все це приправлене ноткою англійського гумору. Ну і звісно, не обійшлося без любовної лінії, – інтригує глядачів один із режисерів серіалу Денис Яроцинський.

Зйомки проходять під Києвом, на Victoria Film Studios. Режисер серіалу – Микола Каптан. Закінчити знімальний процес планують до кінця серпня.

Прем’єра 16-серійного детективу відбудеться на телеканалі ICTV.

 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter