Июнь 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Апрель 11, 2019

FILM.UA Group відкриває ліцензійне агентства Nerd Agency

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

FILM.UA Group розпочинає роботу над новим бізнес напрямком і оголошує про відкриття ліцензійного агентства Nerd Agency.
 
Нову структуру очолив Олег Судак, який з 2018 року керував напрямком ліцензування в FILM.UA. Він має багаторічний досвід роботи на українському і міжнародному ринку ліцензування, зокрема в США.
Представляючи агентство, Олег розповів про плани на найближче майбутнє: «Ми маємо намір принести на український ринок абсолютно новий підхід до ліцензування. Наш колектив уже активно працює над його запуском. Готуємо сюрпризи, які зможуть порадувати як наших партнерів, так і споживачів».
 
 Nerd Agency представляє інтереси брендів FILM.UA Group в сфері ліцензування, таких як «Мавка», «Спадок» і «Хоробрі зайці».
Керівник агентства повідомив, що з 1 квітня цього року Nerd Agency стало офіційним Агентом корпорації Viacom на території України і Молдови. Американський медіаконгломерат включає в себе кабельні і супутникові телевізійні мережі MTV і BET Networks, студію Paramount Pictures, канали Nickelodeon і Nick Jr, а також займається виробництвом і розповсюдженням контенту для різних аудиторій.
До завдань Nerd Agency входить розробка програм по розширенню і поглибленню споживчого досвіду взаємодії з брендами правовласника.
Зокрема, в портфель, яким управлятиме Nerd Agency, входять такі широко відомі бренди, як «Щенячий патруль», «Шиммер та Шайн», «Відважні пташенята», «Вспиш і диво-машинки», «Нелла - принцеса-лицар», «Даша-мандрівниця», «Губка Боб Квадратні штани», «Черепашки-ніндзя: Повстання». Крім того, агентство буде розвивати бренди MTV, South Park і ряду новинок.
Агентство також має намір впроваджувати нові підходи в сфері маркетингу, зокрема - в питаннях розвитку споживчого досвіду взаємодії з брендами.
Як зазначив керівник Nerd Agency, крім уже відомих брендів, в портфель Nickelodeon входить також ряд нових брендів, про які українські глядачі дізнаються у найближчому майбутньому. «Впевнений, що наша співпраця буде успішною, і зі свого боку ми зробимо для цього все необхідне. Контент Viacom дуже полюбляють як діти, так і дорослі в усьому світі. Про це говорять стабільно високі рейтинги більшості продуктів компанії, які виходять в ефір. Ми вдячні за довіру і збираємося виправдати високі очікування партнера», - заявив Олег Судак.

FILM.UA GROUP - найбільша в Східній Європі вертикально інтегрована група компаній в сфері кіно і телепродакшна. Група займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією і доставкою аудіовізуального контенту та надає повний спектр сервісів.
Nerd Agency - ліцензійне Агентство формує споживчий досвід взаємодії з Брендами як популярного, так і нового відеоконтенту. Агентство є офіційним представником компанії Viacom на території України і Молдови. Так само в портфель агентства входить ряд брендів, що належать групі FILM.UA.
Viacom - американський медіаконгломерат, що включає в себе кабельні і супутникові телевізійні мережі MTV Networks і BET, канал Nickelodeon, також займається створенням і розповсюдженням фільмів.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter