Июль 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Апрель 17, 2019

Творці «Секс і нічого особистого» повернули Держкіно 4 млн грн

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Творці фільму «Секс і нічого особистого» повернули Держкіно частину коштів, виділених на виробництво фільму. Кошти сумою 4 млн 087 тис. 548 грн. були переведені на рахунок фонду Державного агентства України з питань кіно 16 квітня 2019 року.


Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Повернення продюсерами коштів Держкіно, взятих на виробництво фільмів, вже стає традицією і засвідчує позитивні тенденції у розвитку в Україні кіновиробництва як бізнесу. Даний випадок є черговим підтвердженням того, що українці хочуть бачити в кінотеатрах якісне українське жанрове кіно».

Нагадаємо, що проект комедії Ольги Ряшиної «Секс і нічого особистого» від компанії Star Media став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Загальний бюджет картини — 25 млн 827,2 тис. грн, з яких фінансова підтримка Держкіно склала 12 млн 827,2 тис. грн.

Романтична комедія «Секс і нічого особистого» вийшла на широкі екрани 20-го грудня, зібравши за час прокату 25 млн 046 тис. 981 грн. Так, стрічка посіла з цим показником четверте місце в українському прокаті у 2018 році.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter