Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Апрель 18, 2019

Зураб Аласанія розповів про “дебати” на НСК “Олімпійський”

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Кандидати погодили час та місце зустрічі для дебатів, про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління Суспільного Зураб Аласанія. Зустріч обох штабів пройшла 17 квітня.

“МВС як “точка збірки” представників штабів кандидатів, що вони ніяк не можуть домовитись між собою про “дебати на НСК”. З вузької точки зору —  питання безпеки аудиторії та кандидатів, з ширшої — майданчик для перемовин”, — написав Зураб Аласанія.

 На зустрічі також були присутні представники МВС, ДСНС, СБУ, УДО, НСК та Суспільного мовника. Зураб Аласанія повідомив, що сцени на стадіоні планується дві. 


“Так, очі вас не обманюють: сцен буде дві. Телесигналів буде два. Телетрансляцій, схоже, теж буде дві. Це ще нічого, концертів взагалі планувалось чотири: два до, два після (в кожного кандидата свої)”, —  написав Зураб Аласанія.

 Час початку концертів: 16:00. Час початку “дебатів” — 19:00. 

Ряд питань штаби не погодили, зокрема, хто буде ведучим, чи віддавати одну трансляцію усім каналам, чи кожен штаб веде свою зйомку та яка кількість питань кандидата до іншого кандидата прозвучить. 

Голова правління Суспільного також нагадав, що за законом дебати мають відбуватись у студії, а шоу на стадіоні є передвиборчою агітацією.

 “Суспільне продовжує дотримуватись закону і здорового глузду: змістовні дебати мають відбутись в студії НСТУ 19-го квітня в часовому проміжку від 19:00 до 20:00 (якщо інше не буде вирішено Центральною Виборчою Комісією)”, — написав Аласанія.


Він також зазначив, що 18 квітня в схожому складі представників штабів кандидатів збирає ЦВК.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter