Июль 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Апрель 30, 2019

Юрій Горбунов зніме спін-офф «Останнього москаля» із акторами зі «Школи» та «Скаженого весілля»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Креативний продюсер серіалу «Великі Вуйки» Юрій Горбунов розповів про роботу над комедією, яка є спін-оффом культового серіалу «Останній москаль» на каналі «1+1». За його словами, зараз творча група завершує роботу над сценарієм, проводить кастинги та проби. Серед претендентів на ролі у серіалі зірки успішної комедії «Скажене весілля», серіалів «Школа», «Догори дриґом», «Хороший хлопець» - Анна Кошмал, Сергій Власенко, Даня Вегас, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Віталій Іванченко та інші. Однак, хто з улюблених артистів з’явиться у комедії, ще невідомо.
 
«Ми майже визначилися із кандидатами на головні ролі. Зараз в нас йдуть проби, дивимось, як претенденти грають в ансамблі. Ми також активно ведемо перемовини із запрошеними зірками. Паралельно із цим йде пошук локацій, робота над костюмами. Вже в середині травня ми плануємо розпочати зйомки. Оскільки за сюжетом, наші герої переберуться до Києва, саме у столиці буде проходити основна частина знімального процесу. Але не лише нею обмежиться географія проекту», - ділиться Юрій Горбунов, однак не зізнається, чи з’явиться у «Великих Вуйках» Іван, його персонаж з «Останнього москаля». 
 
За словами автора ідеї та одного зі сценаристів Миколи Куцика, у «Великих Вуйках» улюблені герої зустрінуться із новими персонажами: «Багатьом з нас знайомі ці почуття, коли ти вперше приїжджаєш до великого міста. У нашій комедії ми зібрали стереотипні ситуації, дещо гіперболізували емоції за канонами комедійного жанру, аби глядачам було цікаво спостерігати за пригодами наших героїв, а іноді й впізнавати себе. Наші персонажі відкриватимуть для себе усі можливості столиці, звикатимуть до шаленого ритму, сперечатимуться та закохуватимуться». 
 
До речі, в мережу потрапили кадри із пробами на нові ролі зірок «Скаженого весілля» - Інни Приходько та Арама Арзуманяна 

Нагадаємо, виробництвом серіалу займається "1+1 Продакшн". Продюсери стрічки: Олена Єремєєва, Дарина Жукова, Христина Шкабар. Авторами сценарію серіалу «Великі Вуйки» став Микола Куцик, Олексій Приходько, Ярослав Стень та Богдан Гациляк, які створювали й оригінальну історію. 
Перший сезон «Останнього москаля», прем'єра якого відбулася навесні 2015 року, став найпопулярнішим телепродуктом останніх років на українському телебаченні. Стрічку подивилося 17,6 млн глядачів, що становило 46% від усіх глядачів по аудиторії 4+. 

 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter