Июнь 17, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Май 27, 2019

Канал «Україна» готує тревел шоу за підтримки США

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал «Україна» розпочав роботу над абсолютно новим проектом - «Родичі в турне». Це тревел шоу в жанрі реаліті з великим соціальним підтекстом, в якому дві команди з 2-х родичів з різницею не менше 20 років будуть подорожувати по території України і в непростих змаганнях боротися за можливість реалізувати свою мрію. Зробити вони це зможуть, вигравши приз у 50 тисяч гривень.
 
Героями програми стануть звичайні люди, які, як правило, ніколи не покидали меж своїх рідних областей, але мають благородну мету (мрію), а також бажання відкрити для себе власну країну.
«Перед нами в цьому проекті два дуже важливих і актуальних завдання - об'єднати нашу країну, показати, що не такі вже ми різні, як нам іноді здається, і об'єднати українські сім'ї - учасників - в боротьбі за загальну перемогу, а глядачів - за переглядом шоу, яке буде цікаво і близьке кожному поколінню. Сподіваюся, і те, і інше нам вдасться, і ми подивимося на нашу країну і наших близьких не просто по-новому, а очима повними любові і захоплення», - розповідає продюсер проекту Оксана Тунік.
Шоу «Родичі в турне» відкриє для українців нову туристичну Україну як європейську країну з усіма красотами та історичними цінностями, щоб показати людей, у яких є ідеї, бажання і сили змінювати Україну на краще. Герої програми відвідають 8 регіонів, де познайомляться з успішними стартапами й унікальними соціальними ініціативами.
Дійти до кінця і отримати бажану перемогу герої можуть тільки в тісній зв'язці зі своїми родичами, але чи вдасться їм подолати конфлікт поколінь?
Виробництвом шоу «Родичі в турне» займається Film.ua.
«Подібних проектів сьогодні немає на телеекранах. Відверто, ми дуже переживали, що з кастингом виникнуть складності, але виявилося, що в нашій країні багато людей з добрим серцем, які знаходять час і кошти, щоб допомагати нужденним, хворим діткам і людям у віці. Тому, для наших героїв вирушити у турне з рідною людиною, не тільки цікава пригода, а й добрий намір», - прокоментувала продюсер проекту від Film.ua Зоя Сошенко.
 
Прем'єра шоу «Родичі в турне» відбудеться цього літа.

Проект "Родичі в турне» реалізується каналом «Україна» і продакшеном Film.ua за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
 
Проведення цього проекту стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю каналу «Україна» і не обов'язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без відповідного посилання на першоджерело.«Україна» – провідний національний телеканал країни. За підсумками 2018 року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис.+) середня частка (shr, %) каналу «Україна» у 2018 році становила 11,63%*, рейтинг (rat, %) – 1,5%*. За аудиторією 18+ (50 тис.+), частка – 15,45%**, рейтинг – 2,57%**. За аудиторією 4+ (Вся Україна), частка – 14,42%***, рейтинг – 2,32%***. Також канал «Україна» – лідер телеперегляду 2018-го року за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+ (Вся Україна), 4+ (50 тис. +) та 14-49 (50 тис. +), 14-49 (Вся Україна).  Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК. http://tampanel.com.ua/about/pravila-oprilyudnennya-danix

Загальне покриття телеканалу «Україна» на січень 2019 р. становить 96% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі телеканалу представлені різні жанри телевізійного контенту: інформаційні, інформаційно-аналітичні, суспільно резонансні програми, соціальні ток-шоу, мелодраматичні, комедійні, детективні серіали і фільми, розважальні проекти, гумористичні шоу, футбольні трансляції. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. 
«Медіа Група Україна» – медіахолдинг, який об'єднує національний телеканал «Україна», телеканали «НЛО TV» і «Індиго TV», тематичні канали «Футбол 1» і «Футбол 2», «Регіональну Медіа Групу» (канали «Донбас», «34 канал», «Сигма»), компанію «Медіапартнерство Баінг», оператор супутникового телебачення Xtra TV; продакшн-компанії «Теле Про» і «Допоможемо ТВ», мультимедійну платформу СЬОГОДНІ, журнал Vogue UA. Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter