Июнь 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Май 31, 2019

«Будинок “Слово”» виходить у повторний прокат

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Документальний український фільм «Будинок “Слово”», лауреат Національної кінопремії “Золота Дзиґа” виходить у повторний прокат. З 6-го червня стрічку можна буде переглянути в кінотеатрах одразу чотирьох міст України. Фільм було створено кінокомпанією Fresh Production Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Повнометражний фільм Тараса Томенка «Будинок “Слово”» українські кіноакадеміки визнали кращою документальною стрічкою України 2018-го року. 

Документальний фільм «Будинок “Слово”» отримав відзнаку Другої Національної кінопремії “Золота Дзиґа” в номінації “Найкращий документальний фільм”. Крім цього, автори сценарію Тарас Томенко та Любов Якимчук перемогли на Міжнародному літературному конкурсі “Коронація слова 2015” за сценарій до повнометражного ігрового фільму «Будинок “Слово”», що наразі перебуває у виробництві.

Фільм «Будинок “Слово”» розповідає про один із найбільших злочинів радянської влади – знищення потужного мистецького руху, що виник в 20-30-х роках у Харкові. В 66-ох квартирах будинку під назвою “Слово” жили найвідоміші митці української культури – письменники, поети, художники, режисери. Навмисно зібрану в одному місці інтелігенцію протягом кількох років було репресовано, розстріляно або перетворено у співців партії.

Світова прем'єра фільму «Будинок “Слово”» відбулась на 33-му Варшавському кінофестивалі, де стрічка була представлена в конкурсній програмі. 27 жовтня 2017 року у Харкові пройшла національна прем'єра фільму.

З розкладом сеансів у містах України ( Київ, Харків, Луцьк, Житомир) ви можете ознайомитися на офіційній сторінці «Будинок “Слово”» у фейсбук: https://www.facebook.com/BudyinokSlovo/
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter