Июль 17, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 4, 2019

Кінофестиваль "Молодість" оголосив переможців

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Гран-прі кінофестивалю, нагороду «Скіфський олень» та грошову премію сумою 10 000 доларів США від офіційного партнера та спонсора Гран-прі лотереї «Лото-Забава» від «М.С.Л.» отримала кінострічка «Дикий», режисер Камій Відаль-Наке (Франція).
У фільмі розповідається про чоловічу проституцію. До неї змушений вдатись головний герой, аби знайти любов і свободу, якої він прагне. Він не знає, що чекає його в майбутньому, але все одно вирушає в дорогу.

 Приз за найкращий повнометражний фільм та сертифікат на 2000 доларів США від офіційного партнера кінофестивалю B&H Film Distribution Company дістався картині «Колібрі» режисерки Бори Кім (Корея, 2018). Вручила нагороду керівниця прес-служби B&H Film Distribution Company Вікторія Мурована.

У межах тієї ж Міжнародної програми були визначені переможці й серед короткометражних картин. Найкращою була відзначена польська кінострічка про стареньку бабусю та її онука-гея «Безумовна любов»Рафаля Лисака (Польща, 2018). Переможцю дістався й грошовий сертифікат сумою 2000 доларів США. Також цей фільм здобув нагороду в номінації «приз глядацьких симпатій». 

 Призом сумою 2000 доларів США та «Скіфським оленем» у межах Міжнародного студентського конкурсу було відзначено стрічку «Як запустити повітряного змія?», режисер Лоранд Ґабор (Румунія).

 Заповітного «Скіфського оленя» за найкращий фільм Національного конкурсу та грошовий приз від торговельної марки Status сумою 50 000 гривень здобула стрічка «В радості, і тільки в радості» Марини Рощиної (Україна, 2018).
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter