Июль 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 10, 2019

Телеканал «Україна» знімає українсько-латвійський серіал

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал «Україна» приступив до зйомок першого українсько-латвійського серіалу. Партнером у роботі над картиною виступила латвійська медіакомпанія Helio Media. Першим продуктом міжнародного співробітництва стане 8-серійна детективна мелодрама «Маркус». У центрі її історії – звичайна вчителька Поліна Клочко, дитину якої викрали прямо з дитячого садка.
 
«Ми ставимося до проектів, що реалізовуються спільно з Україною, з великим інтересом. Нинішній, такий масштабний проект буде представлений латвійським глядачам вперше. Шляхом об'єднання зусиль в роботі над унікальним міжнародним проектом, залучення провідних українських продюсерів, а також популярних в Латвії та Україні акторів ми зможемо запропонувати латвійським і українським глядачам щось нове і цікаве. Серіал «Маркус» знаменує собою новий етап розвитку співпраці. Вже зараз наші глядачі зі справжньою захопленістю дивляться створені в Україні передачі і серіали, віддаючи належне їх динаміці, пристрасті і здатності викликати позитивні емоції», – розповів директор Helio Media Каспарс Озоліньш.  
Директор телеканалу «Україна» Вікторія Корогод підкреслила, що розвиток повномасштабного міжнародного співробітництва – один із стратегічних пріоритетів каналу. «У нашому активі успішне виробництво серіалів і шоу за міжнародними форматами. Сьогодні, починаючи співпрацю з Helio Media, канал «Україна» виходить на новий рівень міжнародного партнерства. Це буде повномасштабне спільне виробництво, завдання якого – створити продукт, який максимально відповідає запитам глядачів наших країн. Впевнена, що наша історія не залишить їх байдужими, принесе нам високі рейтинги і дасть хороший старт майбутнім проектам», – зазначила Вікторія Корогод.
Директор департаменту продажів телевізійного контенту «Медіа Групи Україна», директор із закупівлі програмного продукту каналу «Україна» Ірина Черняк зазначила, важливість розвитку партнерства з країнами Європейського Союзу. «Медіа Група Україна» багато років успішно продає в країни Балтії готовий програмний продукт власного виробництва. І зараз ми прийшли до того, щоб пропонувати нашим партнерам освоювати нові території – виробництво контенту, спочатку адаптованого до кількох ринків. Ми запропонували ідею «Маркуса», і партнери з Helio Media оцінили міжнародний потенціал нашої історії. Впевнена, що цей проект покладе початок багатьом іншим нашим міжнародним проектам», – додала Ірина Черняк.
Першим продуктом міжнародного співробітництва стане 8-серійна детективна мелодрама «Маркус». У центрі її історії – звичайна вчителька Поліна Клочко, дитину якої викрали прямо з дитячого садка.
«Ми починаємо зйомки з тієї частини сюжету, яка відбувається в Ризі. Для нас це досвід повноцінного копродакшена, що дає можливість подивитися, як працюють наші прибалтійські колеги і співпрацювати на всіх етапах виробництва. Впевнена, що подібне спільне виробництво стане трендом в найближчому майбутньому», – прокоментувала головний продюсер департаменту кіно-серіального виробництва каналу «Україна» Наталя Стрібук.
 
Автором ідеї став Ігор Волков. Сценаристи – Лера Колегаєва, Володимир Скиба. Режисером картини виступив Антон Азаров.
Зйомки картини пройдуть у Латвії, а також в Києві та Київській області. У картині зніматимуться українські та латвійські актори. Виробництвом серіалу займається продакшн «АРТ Територія».


Довідка про телеканал «Україна» 
«Україна» – провідний національний телеканал країни. За підсумками 2018 року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис.+) середня частка (shr, %) каналу «Україна» у 2018 році становила 11,63%*, рейтинг (rat, %) – 1,5%*. За аудиторією 18+ (50 тис.+), частка – 15,45%**, рейтинг – 2,57%**. За аудиторією 4+ (Вся Україна), частка – 14,42%***, рейтинг – 2,32%***. Також канал «Україна» – лідер телеперегляду 2018-го року за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+ (Вся Україна), 4+ (50 тис. +) та 14-49 (50 тис. +), 14-49 (Вся Україна).  Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК. http://tampanel.com.ua/about/pravila-oprilyudnennya-danix

Загальне покриття телеканалу «Україна» на січень 2019 р. становить 96% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі телеканалу представлені різні жанри телевізійного контенту: інформаційні, інформаційно-аналітичні, суспільно резонансні програми, соціальні ток-шоу, мелодраматичні, комедійні, детективні серіали і фільми, розважальні проекти, гумористичні шоу, футбольні трансляції. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. 
«Медіа Група Україна» – медіахолдинг, який об'єднує національний телеканал «Україна», телеканали «НЛО TV» і «Індиго TV», тематичні канали «Футбол 1» і «Футбол 2», «Регіональну Медіа Групу» (канали «Донбас», «34 канал», «Сигма»), компанію «Медіапартнерство Баінг», оператор супутникового телебачення Xtra TV; продакшн-компанії «Теле Про» і «Допоможемо ТВ», мультимедійну платформу СЬОГОДНІ, журнал Vogue UA. Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. За додатковими питаннями звертайтеся – press@mgukraine.com

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter