Июль 17, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июнь 19, 2019

Галина Балан-Тімкіна очолила серіальне виробництво рупа StarLightMedia

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати


Медіагрупа StarLightMedia запускає напрямок серіального виробництва, а його генпродюсеркою стала Галина Балан-Тімкіна. До цього вона працювала  креативним продюсером Star Media.
 
За останній рік частка серіалів в ефірі телеканалів StarLightMedia збільшилася вдвічі. Серед улюбленців глядачів - багатосерійні фільми власного виробництва:  «Кріпосна», «Будиночок на щастя», «Загадка для Анни» та інші.  Тож медіагрупа продовжує розвивати цей напрямок і планує суттєво збільшити виробництво серіалів.

«Компанія включається в глобальний тренд – ставка на серіальне виробництво, - говорить про цей напрямок Володимир Локотко, керівник StarLightMedia Production. - Ми бачимо, що глядач спраглий якісних сильних історій і ми готові втамувати цю спрагу. Для цього і створили окремий напрямок в продакшені – серіальне виробництво, керувати яким погодилась Галина Балан-Тімкіна. Для нас це велика вдача – отримати керівником такого потужного профі, людину з цінностями. Разом з нею ми зможемо здивувати мільйони глядачів».

У виробництві серіалів Галина Балан-Тімкіна працює понад 15 років, співпрацювала з багатьма телеканалами та до цього часу була креативним продюсером Star Media.


«Робота в StarLightMedia для мене виклик і можливість у співпраці з колегами досягти нового рівня виробництва вітчизняного серіального продукту. Головна мета - дати глядачу якісну емоцію та спонукати його мислити через нові потужні історії та глибоких комплексних героїв. І я впевнена, що завдяки команді професіоналів, однодумців ми зможемо втілити наші амбітні творчі плани та вкотре завоювати прихильність глядацької аудиторії», - говорить про свою нову роботу Галина Балан-Тімкіна, Генпродюсерка серіального виробництва StarLightMedia.

 

StarLightMedia – лідер медіаринку України, що об’єднує аудіо-візуальне виробництво, діджитал, мовлення та дистрибуцію телеканалів ICTV, СТБ, Новий канал, телеканали М1, М2, ОЦЕ.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter