Июль 16, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июнь 27, 2019

Названа дата виходу фільму за книгою Скрябіна «Я, «Побєда» і Берлін»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Кінокомпанія Star Media працює над фільмом «Я, «Побєда» і Берлін», що є екранізацією однойменної повісті відомого музиканта Кузьми Скрябіна. Прем’єра стрічки планується на наступний рік. 
 
Події майбутнього фільму розгортаються на початку 1990-х. Молодий музикант на прізвисько Кузьма купує старий автомобіль «Побєда». Хлопець відправляється на цій автівці в Берлін, де хоче обміняти її на шестисотий «Мерседес». У дорогу він відправляється разом із другом, який планує продати в Німеччині старі радянські манекени. А в самому Берліні Кузьма знайомиться з місцевим рок-музикантом, що підштовхує головного героя вперше вийти на зарубіжну сцену. Вся ця подорож до німецької столиці сповнена цілої низки кумедних колізій.
«Ми прагнемо на яскравому прикладі кумира Кузьми Скрябіна донести кожному те, що з будь-якої непередбачуваної ситуації цілком можливо вийти за допомогою почуття гумору, кмітливості й винахідливості», - каже Влад Ряшин, засновник та продюсер кінокомпанії Star Media.
 
Проект фільму про цю «побєдну» історію дорослішання бере участь у 12 конкурсі кінопроектів Державного агентства України з питань кіно. Переможці конкурсу отримують державне фінансування.
Напередодні виходу стрічки на широкі екрани відбудеться низка концертів у великих містах України. Під час цих шоу популярні артисти виконають шлягери Кузьми Скрябіна, які пролунають і в самому фільмі.
Прибутки від прокату після усіх необхідних та передбачених законодавством відрахувань в повному обсязі будуть спрямовуватися до Благодійного Фонду імені Кузьми Скрябіна. Кошти з нього перераховуються на допомогу дітям-сиротам, дитячим будинкам, лікарням, українській армії, військовим у шпиталях, а також на проведення культурних масових заходів у пам’ять про життя та творчу діяльність Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна).
 
Нагадаємо, повість «Я, «Побєда» і Берлін» є частково автобіографічною. З цього твору в 2006 році почалася літературна кар’єра Андрія Кузьменка. Повість отримала широку популярність серед читачів, після чого вийшла ціла низка інших творів музиканта-літератора. 2 лютого 2015 року він загинув в результаті ДТП.


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter