Июль 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июль 3, 2019

Star Media спільно з французами працює над історичною драмою «ШТТЛ»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Кінокомпанія Star Media працює над історичною драмою «ШТТЛ». Фільм створюється силами двох країн – України і Франції. Прем’єра картини планується на кінофестивалі класу «А».
 
Сюжет стрічки переносить глядача у 1941 рік. Жителі невеличкого єврейського села на Тернопільщині готуються до весілля. Сімнадцятилітній син м’ясника одружується на своїй однолітці Юні, що є донькою рабина. Однак проти їх шлюбу виступає авантюрний парубок зі світськими ідеями Мендель. Він планує викрасти наречену перед весіллям. Дівчина таємно закохана у цього юного бунтівника. Для втілення свого відчайдушного задуму у Менделя і Юни є лише один день. В той самий час до села наближаються нацистські ескадрони смерті.
 
Назва стрічки «ШТТЛ» відсилає до слова Штетл (невеличке східноєвропейське містечко, в якому переважає єврейське населення). Саме в такій місцевостірозгортаються події картини. За словами режисера фільму Адрієна Уолтера, брак літери «Е» у назві фільму символізує прірву і порожнечу, в якій опиняються герої стрічки. На такий несподіваний експеримент з назвою Уолтера надихає французький роман Жоржа Перека «Зникнення», в тексті якого була відсутня літера Е. «Моя стрічка дасть відповідь на непросте питання: що відбувається за 24 години до кінця світу?», -говорить фільммейкер.
Подібно до оскароносного «Бердмена» (2014), фільм «ШТТЛ» буде знято немов би одним безперервним кадром. Проте, як і у вищезгаданому шедеврі Іньярріту, в українській картині все ж завуалюють кілька монтажних склейок.


Роль Юни у «ШТТЛ» доручили молодій ізраїльській акторці Ширі Хаас. За свої попередні фільми «Princess» і «Noble Savage» вона отримала нагороди великих кінофестивалів, а також приз Ізраїльської кіноакадемії. А на головні чоловічі ролі в стрічці продюсери планують запросити українських акторів.
Разом із продюсером Владом Ряшиним над стрічкою працюватимуть його колеги з Франції Оліас Барко («Поліна і таємниця кіностудії») і Жан Шарль Леві («Сила волі»). Світова прем’єра картини відбудеться на одному з найпрестижніших кінофестивалів світу в 2020 році.
Планується, що після цього стрічка відправиться кінотеатрами по всьому світу. Попередні домовленості про прокат картини укладаються з дистриб’юторськими компаніями не тільки в Україні, але й у Франції, Німеччині, Ізраїлі й США.
«ШТТЛ» є одним із висуванців 11-го конкурсного відбору проектів Державного агентства України з питань кіно. Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter