Июль 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июль 4, 2019

Національний конкурс ОМКФ: хто братиме участь

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

До Національної конкурсної програми 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю  увійшли 5 повнометражних та 10 короткометражних стрічок.

До Національної конкурсної програми увійшли 5 повнометражних дебютних стрічок:

Художній фільм режисера Тимура Ященка U311 «Черкаси» про оборону однойменного морського тральщика, заблокованого російськими військами в бухті Донузлав у березні 2014 року під час анексії Криму. 

На 10-му ОМКФ відбудеться світова прем’єра стрічки.

Перший повнометражний документальний фільм «Тато — мамин брат» Вадима Ількова. Сімейний портрет «Тато — мамин брат» визнали найбільш інноваційним фільмом Міжнародної конкурсної програми фестивалю Visions du Réel (Швейцарія).

«Мої думки тихі» — повнометражний дебют режисера Антоніо Лукіча з відомою акторкою Ірмою Вітовською, володаркою цьогорічної Кінопремії «Золота Дзиґа» за найкращу жіночу роль. Комедійна стрічка Антоніо Лукіча була відібрана до конкурсної програми East of the West Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах.

«Панорама» — повнометражний документальний дебютний фільм режисера Юрія Шилова. Головний герой картини – кіномеханік Валентин, який 44 роки працює в одному з найстаріших кінотеатрів Києва. У день 60-річчя Валентина в кінотеатрі займається пожежа і чоловік змушений піти на пенсію. У країні, що стрімко змінюється, він намагається відшукати новий сенс свого життя. Цей фільм був відібраний до документального конкурсу цьогорічного Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах.

«Східняк» — повнометражна дебютна воєнна драма Андрія Іванюка про людину, в дім якої увірвалася війна. У стрічці показані будні військовослужбовців, які боронять схід України. Через форму роуд-муві режисер описує те, з чим мав справу особисто. Головну роль у фільмі зіграв відомий актор Богдан Бенюк. 

На 10-му Одеському міжнародному кінофестивалі відбудеться світова прем’єра стрічки.  

Також у Національній конкурсній програмі будуть показані 10 короткометражних стрічок:


РІЗДВЯНІ ІСТОРІЇ, режисери: Валерія Сочивець,Філіп Сотниченко (Україна, 2019)

ЗНЕБАРВЛЕНА, режисерка: Марина Степанська (Україна, 2019)

У НАШІЙ СИНАГОЗІ, режисер: Іван Орленко (Україна/Франція, 2018)

МАЛА, режисерка: Даря Турецька (Україна/Ізраїль, 2018)

ПОКИ НЕ СТАНЕ ЧОРНИМ, режисерка: Анастасія Фалілеєва (Україна, 2019)

СОЛІТЮД, режисерка: Єлізавета Сміт (Україна, 2019)

INT. KITCHEN. NIGHT, режисер: Аркаша Непиталюк (Україна, 2019)

ДОРОСЛИЙ, режисерка: Жанна Озірна (Україна, 2019)

ФАКТ(-УРА!) ЗМІН, режисерка: Марина Нікольчева (Україна, 2019)

CЕКРЕТ, ДІВЧИНКА ТА ХЛОПЧИК, режисерка: Оксана Казьміна (Україна, 2018) 

Оцінювати роботи українських кінематографістів буде журі Національної конкурсної програми, до складу якого увійшли: нью-йоркський кореспондент Cahiers du Cinéma та член відбіркового комітету Міжнародного кінофестивалю у Локарно Ніколас Елліот (США), режисерка і сценаристка Йоанна Кос-Краузе (Польща), кінорежисерка, акторка, письменниця, художниця Манія Акбарі (Іран) та продюсерка, кінокритикиня Іванна Дядюра (Україна). 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter