Июнь 26, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июль 11, 2016

Телеканал UA|TV вийшов на ОТТ-сервіс «Kartina.TV»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал UA|TV, який є частиною Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ), став доступний для користувачів одного з найбільших в світі ОТТ-сервісів - «Kartina.TV».  Про це повідомляється у розповсюдженому релізі.
 
Компанія «Kartina.TV», заснована в 2008 році, надає послуги телебачення в основному для російськомовної аудиторії, незалежно від країни проживання. Згідно з офіційним сайтом, дилерська мережа компанії налічує 1195 представництв в 209 країнах світу.

Абоненти «Kartina.TV» мають можливість дивитися прямий ефір телеканалу «UA|TV» в HD-якості на телевізорі, комп'ютері та мобільних пристроях. Крім того, телеглядач може переглянути в зручний для себе час архів програм «UA|TV» за останні 14 днів.

UA|TV вже  мовить в Молдові,  Естонії,  Азербайджані, Польщі, Данії,  Ізраїлі, Грузії, Латвії, тощо.

Нагадаємо, запуск Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) відбувся 1 жовтня 2015 року. У рамках Мультимедійної платформи іномовлення України, замість супутникового телеканалу «УТР», в ефірі стартував телеканал UATV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19, а також в Інтернеті на власному каналі в YouTube.
 
Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України став, розроблений МІП, Закон «Про систему іномовлення України», який було підписано Президентом України 28 грудня 2015 року. Згідно з Законом з нового року МПІУ зареєстровано як державне підприємство.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter