Июль 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 15, 2016

Держкіно уклало контракти на виробництво "Гуцулки Ксені" та "Позивний Бандерас"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Держкіно уклало ще чотири контракти на виробництво фільмів: "Позивний Бандерас" режисера Олександра Бондаренка, "Герой нашого часу" режисера Антоніни Ноябрьової, "Какофонія Донбасу" режисера Ігоря Мінаєва та "Гуцулка Ксеня" режисера Олени Дем'яненко. Про це повідомляється у розповсюдженому релізі.  Всі проекти -  переможці Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно.

 

Так, з компанією «КРЕАТИВ БУТІК ФІЛМС» укладено контракт про надання кінопроекту«Герой нашого часу» державної фінансової підтримки розміром 7 995,2 тис грн. Загальна вартість виробництва фільму – 15 990,4 тис грн.

Лірична комедія «Герой нашого часу» стала одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Автором сценарію та режисером фільму є Антоніна Ноябрьова, продюсери – Микола Конопелько та Анна Паленчук.

Фільм розповість історію «маленької людини» – нашого сучасника, хлопця «з сусіднього двору», що живе у складному, суперечливому світі і намагається знайти сенс свого існування у великому місті.

Режисер стрічки Антоніна Ноябрьова розповіла: «Мій фільм – це спроба розібратися у процесах, що відбуваються в душах сучасних людей: звичайних перехожих, звичайних сусідів, випадкових незнайомців – дивакуватих, незграбних, смішних, незрозумілих, тривіальних, байдужих, приголомшливих ... Справжніх "героїв нашого часу"».

З «Кінокомпанією Гагарін Медіа» укладено контракт про надання проекту «Гуцулка Ксеня» державної фінансової підтримки розміром 24 млн грн. Загальна вартість виробництва фільму – 48 млн грн.

Мюзикл «Гуцулка Ксеня» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Автором сценарію та режисером фільму є Олена Дем’яненко, продюсери – Олена Дем’яненко і Дмитро Томашпольський.

За основу літературного сценарію фільму «Гуцулка Ксеня» взято лібрето однойменної оперети Ярослава Барнича.

1938 рік. У карпатське селище Ворохта, в якому проживає найкрасивіша гуцулка на ім’я Ксеня, прибувають колишні односельці, а нині – американські емігранти, для того, щоб знайти наречену для молодого Яро. Він отримає свій мільйонний спадок за умови, що одружиться зі свідомою українкою. До анексії Західної України залишається один рік ...

За словами режисера стрічки Олени Дем’яненко: «Це буде не етнографічний фільм, а модернова мелодрама в стилі українського танго. Історія буде розказана за допомогою сценаріїв-кліпів у супроводі оркестру».

Державне агентство України з питань кіно також уклало з компанією «Тремпель фільмз» контракт про надання проекту «Какофонія Донбасу» державної фінансової підтримки розміром 1 100,0 тис грн. Загальна вартість виробництва фільму – 4 млн грн.

Документальний фільм «Какофонія Донбасу», спільне виробництво якого здійснює Україна і Франція, став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Автором сценарію та режисером фільму є Ігор Мінаєв, продюсер – Юрій Леута.

«Какофонія Донбасу» – це фільм-міркування. Ідея стрічки полягає у дослідженні створення міфу про Донбас, керуючись архівними матеріалами документального та ігрового кіно. 

А 13-го грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «ТРИ-Я- ДА ПРОДАКШН» контракт про надання кінопроекту «Позивний Бандерас» державної фінансової підтримки розміром 19 663,4 тис грн. Загальна вартість виробництва фільму – 39 326,9 тис грн.

Військова драма «Позивний Бандерас» стала одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Режисер – Олександр Бондаренко, автори сценарію фільму – Сергій Дзюба, Артемій Кірсанов, продюсер – Сергій Баранов.

Восени 2014 в зоні АТО група контррозвідників на чолі з досвідченим капітаном Антоном Саєнком (позивний “Бандерас”) намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока.  Завдання ускладнюється тим, що події відбуваються біля рідного села «Бандераса». 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter