Июнь 16, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 8, 2017

На 2+2 розпочалися зйомки «Гвардія-2»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

6 червня стартували зйомки другої частини військово-патріотичної драми «Гвардія», що розповідає про долі перших добровольців Нацгвардії, які навесні 2014-го просто з Майдану пішли захищати Україну. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.
 

Нагадаємо, МБ вже повідомляв про те, що канал зніматиме продовження серіалу "Гвардія".  "Це буде правдива історія, про яку мало хто знає", - прокоментував МБ Олексій Шапарев.

Головні події «Гвардії-2» розгортатимуться безпосередньо в зоні бойових дій та у ворожому тилу, де розвідники-гвардійці протистоятимуть насамперед російській агресії. «Для 2+2 зйомки другої частини «Гвардії» – це справа честі і принципу. Це – наша шана тим, хто боронить майбутнє України», – зазначив генеральний продюсер 2+2 Максим Кривицький.

«Коли ми знімали першу частину, ще всім нам здавалося, що війну можна буде швидко закінчити. Сьогодні ж прийшло розуміння, що земля на Сході тлітиме ще довго, і у «Гвардії-2» ми хочемо показати, як і з ким наші герої щодня борються, щоб ця ракова пухлина не перекинулась на всю країну», – розповів головний режисер фільму Олексій Шапарєв.

Фільм «Гвардія-2» на замовлення 2+2 знімає Praktika Production. Зйомки відбуваються за підтримки Національної гвардії України.
У головних ролях: Олексій  Горбунов, Вано Янтбелідзе, Олексій Тритенко, Ахтем Сеітаблаєв, Дмитро Ступка, Дмитро Тубольцев, Анна Топчій, Денис Мартинов, Денис Гранчак, Римма Зюбіна, Ольга Матешко 
Режисер: Олексій Шапарєв. Оператор: Анатолій Химич. Сценарій: Микола Рибалка.
 
Прем'єра серіалу "Гвардія" відбулась на каналі 2+2 23-го травня 2015 року.  

 
Для першого сезону було знято 4 серії по 45 хвилин.

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter