Июль 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 24, 2018

«1+1 Продакшн» шукає нового генпродюсера та змінює структуру

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Вікторія Баранова, генеральний продюсер «1+1 Продакшн», з 31 жовтня припиняє роботу в 1+1 медіа. В компанії вона пропрацювала 15 років. Наразі «1+1 Продакшн» шукає кандидатів на посаду генерального продюсера та повідомляє про структурну реорганізацію - створення трьох самостійних управлінь.
 
За час керівництва Вікторії Барановій (на фото) вдалося запустити власне серіальне виробництво, закріпити новаторство у виробництві реаліті та скріптед реаліті, а також великих розважальних шоу, таких як «Голос країни», «Танці з зірками», «Голос. Діти», «Маленькі гіганти». Важливим досягненням стала реструктуризація продюсерських і творчиих об’єднань медіагрупи у єдину одиницю – «1+1 Продакшн».

«Це потужна історія про синергію та успіх. І я вдячний Вікторії за 15 насичених років у медіагрупі, результатом яких став ряд успішних проектів і створення бренду «1+1 Продакшн». Впевнений, що той досвід, який Вікторія здобула у медіагрупі, і ті виклики, які вона успішно долала, стануть у нагоді у її планах виходу за межі українського ринку», ‒ прокоментував рішення Вікторії Баранової генеральний директор групи 1+1 медіа Олександр Ткаченко.

«Я дякую медіагрупі та Олександру Ткаченко за довіру, цікавий, різноманітний досвід і потужну управлінську задачу – вибудувати системну роботу inhouse-продакшну як окремої структури у рамках 1+1 медіа та сформувати зіркову команду, яка створює найрейтинговіші шоу України. Вдячна команді “1+1 Продакшн” за нескінченний ентузіазм, віру в нас і постійний розвиток. Також хочу подякувати Вищій Школі Media & Production за ту саму сміливість зростати, спільно створюючи індустріальну екосистему. У групі 1+1 медіа я мала можливість реалізуватися як професіонал і завжди відчувала підтримку. Зараз моєї підтримки та уваги потребує, у першу чергу, моя родина, тому я змінюю географію проживання. А на близьке майбутнє розглядаю можливість втілення своїх проектів за межами України», ‒ розповіла Вікторія Баранова.

Пошук на посаду генерального продюсера триває.
Водночас з метою покращення операційної ефективності 1+1 медіа змінює структуру «1+1 Продакшн», створюючи три самостійних управління, які включатимуть наявні жанрові напрямки. А саме:

- Управління виробництва Великих розважальних шоу на чолі з Володимиром Завадюком;
- Управління виробництва художніх (fiction) проектів, яке очолить Христина Шкабар, поєднає у собі серіальне виробництво (комедія та драма) та перспективні розробки художніх проектів;
- Управління виробництва нехудожніх (non-fiction) проектів під керівництвом Акіма Галімова поєднає жанрові напрямки публіцистики та розважальних проектів і займатиметься виробництвом реаліті, сценарних шоу, публіцистичних та іміджевих проектів.
 
Управління технічної підтримки та пост-продакшн на чолі з Ольгою Михальченко буде підпорядковане безпосередньо генеральному продюсеру «1+1 Продакшн».Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter