Июль 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 18, 2018

Мюзикл «Гуцулка Ксеня»: офіційний трейлер

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Презентовано офіційний трейлер та постер романтичної музичної комедії «Гуцулка Ксеня». Стрічка виходить у прокат 7 березня 2019 року.


«Ця стрічка створена за мотивами однойменного твору основоположника модерної української оперети Ярослава Барнича, творчість якого тривалий час в Україні була заборонена. Фільм поверне його мистецький спадок найширшій глядацькій аудиторії», – зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

1938 рік. У карпатське селище Ворохта, в якому проживає найкрасивіша гуцулка на ім’я Ксеня, прибувають колишні односельці, а нині – американські емігранти, для того, щоб знайти наречену для молодого Яро. Він отримає свій мільйонний спадок за умови, що одружиться зі свідомою українкою.
 
Головні ролі у фільмі виконали: Варвара Лущик (Україна), Максим Лозинський (США), Олів'є Бонжюр (Бельгія), Ігор Цішкевич (США), Олег Стефан (Україна), Катерина Молчанова (Україна), фрік-кабаре «Дах Дотерс» за участі гурту «Даха Браха». Автор сценарію та режисер фільму – Олена Дем’яненко. Фільм створюється компанією «Гагарін Медіа» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Стрічка виходить у прокат 7 березня 2019 року.

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter